DOLAR

33,1017$% 0.1

EURO

36,2878% 0.21

STERLİN

43,1563£% 0.25

GRAM ALTIN

2.631,87%0,69

ÇEYREK ALTIN

4.293,00%0,41

TAM ALTIN

17.198,00%0,45

a

Saime ALTAY Gömeç İYİ Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı

Saime ALTAY Gömeç İYİ Parti’den Aday Adaylığını Açıkladı
6

BEĞENDİM

İYİ Parti’den Gömeç  Belediye Başkan Aday Adayı olan Saime Altay, Gömeç İyİ, Parti ilçe binasında  partililer ve sevenleri ile birlikte aday adaylığını resmen açıkladı. Altay “ Ben partimin kuruluşundan bugüne partimle beraber çalıştım, eğitim camiasında öğretmenlik,idarecilik ve kurum sahibi olarak hizmet verdim, tecrübe ve birikimlerimin partime ve Gömeç’e katkı sağlayacağına inanıyorum.Birçok sivil toplum kuruluşları ve yardım sever derneklerinde görev yaptım inşallah tecrübem ve çalışkanlığımla beraber partime ve Gömeç’e katkı sağlayacağım”.dedi ve ekledi. Altay, adaylık açıklamasının devamında ise “dedikodular artsa da, şunu hiç kimse unutmasın ki İYİ Parti yerel seçimlere hür ve müstakil, tek başına girecektir” diyerek, “Diyoruz ki; biz hazırız. İnanıyoruz ki Gömeç seçmeni de hazır. Sadece tercihini yapacak doğru adayı ve ekibi bekliyor. İşte o beklenen ekip çok kısa bir zaman sonra halkın karşısında olacak. Gömeçli seçmene Belediye Başkan adayı olduğumu duyururken, bu kentin tüm sorunlarını büyük bir ciddiyetle ele aldık ve geniş bir ekiple hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Gömeçli hemşerilerimizin karşısına çıktığımızda ne kadar donanımlı olduğumuz görülecektir” dedi.

 “GÖMEÇ’E HİZMET ETMEK İÇİN BU KENTE AŞIK OLMAK VE CESARET GEREKİR”

Bu anlamda Gömeç’imizde, Gömeç  Belediyesi’ni ve Gömeç  halkını İYİ belediyecilikle tanıştırmak istiyoruz. İlçemize gerek dışarıdan gelenler, gerekse bu şehirde doğup büyüyen vatandaşlarımızın hep söylediği, Gömeç ne yazık ki gelişim kaydedemedi. Bizler, İYİ’ler olarak Gömeçli hemhşerilerimizin nasıl bir belediye başkanı, nasıl bir belediyecilik istediğini gayet iyi biliyoruz. Bu kapsamda eğer Gömeçli  hemşehrilerimiz bize inanır ve güvenirse, 31 Mart akşamı bize bu yetkiyi verirse, 1 Nisan sabahından itibaren herkes önümüzdeki 5 yıl görecek ki Gömeç, bugüne kadar kalkınmacı yapısına yeniden kavuşacak, atılımlara, hizmetlere son sürat baştan başlayacaktır.

Bu nedenle tüm Gömeç  halkından İYİ Parti olarak bu seçimde; dürüst, yürekli, çalışkan bir belediye başkan adayını tercih etmesini ve bu kapsamda da İYİ Parti’nin belediye başkan adayının, vatandaşın istediği profilde olacağını açıkça taahhüt ediyoruz” dedi.

Sizlerin aracılığıyla Gömeçli seçmene Belediye Başkan Adayı olduğumu duyururken, bu kentin tüm sorunlarını büyük bir ciddiyetle ele aldık ve geniş bir ekiple hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Gömeçli hemşehrilerimizin karşısına çıktığımızda ne kadar donanımlı olduğumuz görülecektir.

Diyoruz ki; biz hazırız. İnanıyoruz ki Gömeçli seçmen de hazır. Sadece tercihini yapacak doğru adayı ve ekibi bekliyor. İşte o beklenen ekip çok kısa bir zaman sonra halkın karşısında olacak” dedi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.